Zestawy herbat mini – podziękowanie dla gości weselnych


zestawy herbat

Zestawy herbat – jako podarunek dla współbiesiadników weselnych

Upominek dla gości weselnych jest sympatycznym i rozpowszechnionym podziękowaniem za obecność każdemu z osobna. Para młoda wykorzystuje zwykle w tym celu ciasta bądź słodycze, jednak coraz częściej nowożeńcy zastanawiają się, co oryginalnego można ofiarować gościom w zamian. Mogą być nim np. zestawy herbat.

Bardzo ciekawym i nietypowym pomysłem jest paczuszka z herbatą. W jej skład mogą wchodzić tradycyjne herbaty zielone lub jedynie owocowe. Może to być także mieszanka kilku rodzajów nietypowych herbat, aby obdarowana osoba mogła wypróbować każdą z nich. W zależności od preferencji – paczuszkę można skomponować własnoręcznie (dla każdego gościa osobno lub dla wszystkich to samo), ale i coraz częściej zestaw herbat jest dostępny do kupienia w wielu herbaciarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Herbata na prezent

Herbata na prezent weselny jest szczególnie dobrym rozwiązaniem, ponieważ:

  • jest praktyczna, umili wieczór z książką lub będzie stanowić idealny dodatek do śniadania
  • wywoła uśmiech na twarzy każdej osoby
  • umożliwi wypróbowanie osobom zaproszonym wielu rodzajów nietypowych smaków herbat
  • jest rzadko spotykanym prezentem, dlatego będzie się kojarzyła z konkretnym weselem

Taki zestaw w ramach podziękowań może sprawić, że wiele osób zainteresuje się tematem herbat i zacznie próbować również wielu gatunków na własną rękę. Być może u niektórych rozwinie się zamiłowanie do herbaty dobrej jakości, zatem wdzięczność do osoby, która to zapoczątkuje, będzie bardzo duża.

Najlepsze herbaty świata

Najbardziej oryginalne będą elegancko i pomysłowo zapakowane herbaty świata. W ten sposób każdy z gości będzie mógł zasmakować naparu z każdej części świata. Będzie to również świetnym tematem do wielu rozmów. Cena takiego upominku będzie wyższa – jeśli para młoda zdecyduje się na herbatę wysokiej jakości – jednak zadowolenie najbliższych zdecydowanie ją wynagrodzi.