Herbaty świata w pomysłowym opakowaniu


herbaty świata

Herbaty świata a opakowanie

Wybierasz się w odwiedziny do bliskich, masz już za sobą ból głowy związany z wyborem prezentu, ale jest jeszcze jeden mały szczegół… co zrobić, żeby nie tylko prezent sprawił radość osobie obdarowanej, ale forma również cieszyła oko i napawała cię zasłużoną dumą? Dobra herbata jeszcze nigdy nie sprawiła przykrości ani tym bardziej nie była nietrafionym prezentem. Oczywiście, jak każdy prezent, potrzebuje wyjątkowej oprawy. Producenci, którzy oferują herbaty świata zadbali o to, żeby ich opakowania wyglądały designersko i jedyne, czym musimy się wykazać, to umiejętność kolorystycznego doboru torebki do tego, co oferuje producent.

Własnoręczne opakowanie

Jeśli decydujemy się na zestaw herbat, mamy kilka opcji na stworzenie podarku. Opakowanie DIY: tu musimy wykazać się kreatywnością. Możemy sami stworzyć bawełniane woreczki do przechowywania herbaty. Zielona herbata w sakiewce z nadrukowanymi liśćmi, na przykład bambusa. Herbata czerwona w płóciennej torebeczce przewiązana kolorystycznie dobraną kokardką czy rooibos w woreczku z narysowaną żyrafą/ lwem. W ten sposób nie tylko dajesz upust swojej kreatywności, ale też osoba, która ten prezent otrzyma, poczuje się szczególnie wyjątkowo. 

Gotowe rozwiązania

Nie oszukujmy się, nie każdy z nas urodził się z głową pełną pomysłów. Wielu z nas na widok igły i nitki wstydliwie odwraca wzrok. Na szczęście to nie oznacza, że nasza dobra herbata nie zasługuje na najlepsze z opakowań! Na ratunek chętnie przyjdzie najbliższy (dalszy z pewnością też) sklep z herbatami. To tam znajdziemy piękne, kolorowe puszki, słoje, drewniane pojemniki na herbaty świata. Wybór jest ogromny, bo przecież każdy stały klient tego sklepu uwielbia patrzeć, jak jego ulubiony napój prezentuje się na półce w kuchni. Papierowe opakowanie też jest fajne, ale mały słoik z ręcznie napisaną nazwą sprawia nieuzasadnioną satysfakcję. Tak już jest. 

Opakowanie na zamówienie

Za mało? Zapraszamy do sieci. Tu pełno jest stron artystów, którzy przygotują pojemnik zgodnie z wytycznymi. Cena takiego opakowania również będzie większa, jednak możemy mieć pewność, że to, co wręczymy, będzie unikatowe. Kiedy już zdecydujemy się na konkretne opakowanie – zrobione własnoręcznie, kupione w sklepie czy spersonalizowane, zamówione w Internecie, możemy ze spokojną głową usiąść na kanapie i wziąć do ręki filiżankę ulubionej herbaty. Na pewno sobie też coś kupiliście.